פעולותנו

אנו​ מעריכים את הזמן והאיכות של כל אירוע

ברוכים הבאים לבר הקוקטיילים שלנו! אנו מתמחים בהבאת העולם התוסס של מיקסולוגיה לכל סוג של פעולה. בין אם זה פרטי, חברה, מוזאום, חתונה, או כל מסיבה, ניתן להתאים את בר הקוקטיילים שלנו לכל מקום או אירוע. אנו מביאים את הבר אליכם עם תפריט אקסלוסיבי ומיקסולוגים, ומבטיחים חוויה חלקה ומהנה לכולם. הזמינו איתנו עוד היום ותנו לצוות אנשי המקצוע שלנו להעלות את האירוע שלכם עם שירותי בר הקוקטיילים המצוינים שלנו. ברכות לרגעים בלתי נשכחים ולמשקאות בלתי נשכחים
אירועי קוקטיילים

?יש אירוע ורוצים קוקטיילים

בין אם זה פרטי, חברה, מוזאון, מלון, חתונה או כל אירוע שאתה צריך קוקטייל בר, הבר שלנו יכול להיות מותאם לך. אנו מביאים את הבר אליכם עם תפריט אקסלוסיבי ומיקסולוגים, ומבטיחים חוויה חלקה ומהנה לכולם.
הזמינו איתנו עוד היום ותנו לצוות אנשי המקצוע שלנו להעלות את האירוע שלכם עם שירותי בר הקוקטיילים המצוינים שלנו. ברכות לרגעים בלתי נשכחים ולמשקאות בלתי נשכחים!

לחצו כאן כדי להזמין את אירוע הקוקטייל הבא שלכם

סדנת קוקטיילים

רוצים ללמוד את אמנות הקוקטיילים

 

סדנאות הקוקטייל שלנו מושלמות לחובבי קוקטיילים. המיקסולוגים המנוסים שלנו ידריכו אתכם בטכניקות ובסודות שמאחורי הכנת משקאות טעימים.

* מוגבל עד 25 איש *

הקליקו כאן כדי להזמין סדנת קוקטיילים

תפריט קוקטיילים לעסק
!קוראים לכל בעלי עסקים
?מחפשים בוסט מיוחד לשיפור העסק

עמדו מן התחרות והגדילו את המכירות של העסק שלכם על ידי הצגת טעמים ייחודיים עם תפריט קוקטיילים שנבנה יחד בקפידה לעסק שלכם, מטרתנו לשפר את חוויית הלקוחות שלכם ולהשאיר רושם מתמשך, עם קוקטיילים שלא טעמו בחייהם והרצון להזמין עוד ועוד. 

אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות שיתאימו לכל טעם והעדפה.

לחצו כאן כדי ליצור את תפריט הקוקטייל הבא שלכם

שיתופי פעולה &
ברמן קוקטיילים אורח

לאנשים שרוצים קוקטיילים מיוחדים ליום / לילה

מקסמו את הפוטנציאל של העסק שלכם על ידי אירוע, ערב קונספט הביאו את ההתרגשות של מיקסולוג מקצועי למקום שלכם! שתפו פעולה עם הברמן המומחה שלנו כאורח לחוויה בלתי נשכחת של תפריט .קוקטיילים מוכן שאנו בונים יחד
לחצו כאן כדי לפעול יחד

שיחה פתוחה
1
לצ'אט עם נציג
Scan the code
MIXITUP COCKTAIL CHAT
,היי שמי יובל
.תודה שפנית לבר קוקטיילים המיקסולוגי שלנו